Як пов’язані відпустки та народжуванність? Черговий топ-5 рекламних роликів.

Продовжуємо традицію підбивати підсумки рекламного тижня черговим топ-5 рекламних відео.

top5_october2-compressorМісце №5. Азійська реклама для розігріву. Рекламні агенції з Азії завжди вирізнялися своєрідним підходом до реклами (згадайте хоча б добірки японської реклами). Рекламна від агенції Dentsu, Таїланд.

Місце №4. Оригінальна реклама страхових послуг з Британії. Агенція Saatchi & Saatchi, Лондон. В добірці зразу кілька роликів цієї рекламної кампанії. Особливо звертаю вашу увагу на гармату, що стріляє тещами. Цю ідею варто взяти до уваги.

Місце №3 нагадує нам, що величезний рекламний бюджет ще не є гарантією успішності реклами. Катери, Джеймс Бонд, погоні і трюки… і все разами реклами пива. Агенція Wieden + Kennedy, Нідерланди.

Місце №2. Спробуйте зрозуміти що саме рекламують. А коли зрозумієте, то запитайте себе: який з двох продуктів що пропонують в рекламі ви б купили з більшим задоволенням. От і думаєш потім: чи реклама невдала, чи може не той продукт рекламують? Агенція Saatchi & Saatchi, Сполучені Штати. Продукт не називаю, дивіться самі.

top5_october3-compressorМісце №1 Так сезон відпусток вже позаду, але ви тільки подивіться цю рекламу. Здається в Данії знайшли новий підхід до того, як треба рекламувати туристичні послуги. Агенція Robert/Boisen & Like-minded змінила не тільки концепцію, але й цільову аудиторію. Не знаю чи зростуть продажі путівок в теплі країни і, відповідно до реклами, народжуваність в Королівстві Данія, але ролик вийшов що треба.

Владсне добірка рекламного відео:

Гарних вам вихідних та наступної робочої неділі. Підписуйтесь на мій канал YouTube та заходьте в гості на klochan.com, мені буде приємно.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *